Van Buren přehrada El Paso

vb_dam_tienes_800

Letošní KOTR mi malinko uniknul, takže jsem si pouštěl všech pět epizod najednou. Když jsem koukal na první od Enjoi z El Pasa v Texasu, zarazil mě park, ve kterým tam týpci jezdí – krásný od pohledu „made to skate“ rádiusy, ale v polovině jednoho je odtokovej kanál jako v klasickým ditchi…WTF?!

Van Buren Dam 008

Takže přátelé: projekt se jmenuje Van Buren Dam skatepark a stojí za ním El Paso skatepark Association, která navrhla, že v přepadu přehrady se prostě postaví skatepark, protože ditch skateboarding je v Texasu rozjetej jak nikde na světě, takže proč tomu hned od začátku trošku nepomoct, ne? Zajímavá je krom samotnýho parku taky podoba přepadu, kterej vypadá jako obrovská tribuna.

l

Prostě českýho člověka nemůže přestat zarážet, že někde existujou lidi, který dokážou dělat věci správně. 10 z 10! Zjistit o parku něco víc, nebo sehnat nějakej materiál nedejbože video je poměrně nesnadný, takže tady je alespoň to málo, co jsem sehnal, enjoy! A enjoi podruhý, pokud byste chtěli video tak doporučuju Thrasher KOTR Webisode 1.

581-o

Skateboarder

skatepark5

van buren dam mapa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s