Italo Romano – nesmysl

Asi si všichni pamatujete brazilce Oga De Souzu – beznohýho skatera, kterej byl myslím dokonce i na Mysticu. Ať už je se starým Ogem dneska cokoli, jeho příběh inspiroval nejednoho člověka bez nohou k tomu, aby začal skejtovat.

italo romano 4

Asi nejhustším týpkem je Ogův spoluobčan Italo Romano. Kdykoli jsem měl možnost vidět nějaký video od týpků, který skejtujou rukama z velký části se jednalo o záběry z parku. Ono je to totiž logický, protože za a) rukama na flatu nezískáte tak velkou rychlost, jakou často na streetu potřebujete, takže radši sjedete bank a za b) vypopit celý svoje tělo rukama například na hranu lavičky není asi vůbec žádná sranda, takže vám bank pomůže i nahoru.

No jenže Italo (divný jméno, ne?) je týpek, kterej to hecnul na next level shit – jeho part je regulérní streetovka a triky, který jsem rukama v životě neviděl. Kupříkladu klasickej popshove-it nebo bigspin vypadá snad líp než když ho člověk dělá nohama 🙂 Ale nouze není ani o technický komba typu dlouhej tailslide do switch crookedu. Italo se nebojí ani schodů, takže překonal i velký barcelonský čtyřky, kde Reynolds dělal shifty flip…nějak si nevzpomenu na jméno. Jen by mě zajímalo, jakej vliv má asi dopad z takový vejšky na jeho záda, protože ten náraz podle mě nemá čím utlumit….no nebudeme to rozebírat, přeju ať zdraví slouží co nejdýl! A lasttrick sérka v megarampě? Nechápu nic!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s