Co se stalo s Adio footwear?

Známe je všichni – boty se znakem Alfa na boku. Jednu dobu byly prostě všude kam se člověk podíval. Ačkoli to nikdy nebyly extra držáky, vždycky to převálcovali designem nebo později cenou. A tam se zřejmě začal lámat chleba. Těžko říct, jestli se Adio pokoušelo o cenovou konkurenci, kterou vám každej markeťák ihned zavrhne jako cestu do pekla, nebo jestli měli špatně koordinovanou cenovou politiku. Zkrátka se najednou nějak stalo, že Adio už nebylo tak cool jako kdysi, všude jich byla hromada a prodávaly se za pár kaček.

Celá tahle stagnace vyústila v to, že Adio rozpustilo celej svůj skate tým, čímž vydalo jasnej signál, že je na tom hodně špatně a korunovalo to tímhle hodně nešťastným rozhodnutím, které v očích veřejnosti znamenalo, že končí se skateboardingem.Adio tak přišlo o svůj hvězdnej tým, který se tehdy skládal z lidí jako Bam, Jeremy Wray, Ed Selego, Kenny Anderson a myslím, že i Tonda Hawků.

Bam a jeho legendární reklama

Tím je značka tak jak jsme ji znali zapomenuta. Podle jejího současného stavu – web dělaný na koleni, žádný team, okopírované či zcela vykradené a ke všemu ještě totálně hloupé modely bot znamenají, že Adio se dostalo do ruky někomu, kdo ve skate businessu moc chodit neumí. Buď je to někdo zcela mimo skateboarding nebo skateři, kteří zatím tak trošku tápou a neví odkud začít. Doufám, že se jedná spíš o druhý případ. Tak jako tak si ale myslím, že Adio má dny své největší slávy sečteny….

Kenny Anderson a jeho legendární part z videa One step beyond 

Jeremy Wray v dobách největší slávy
A takhle vypadá Adio dnes….zelenej list jako náplast na nulovou invenci a nápad
Co letos přinese Mikuláš vám?

 Tak toliko připomenutí neslavného konce značky, která ještě před několika lety dominovala trhu skate bot. Pokud máte odvahu, můžete se mrknout na aktuální web značky, ale hezkej pohled to není! http://store.adiofootwear.com/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s