Hotel Thermal Karlovy Vary: Spot searchlight

Minulý prodloužený víkend jsme měli výjimečně rodičovské volno (rozuměj poprvé hlídali celý víkend babi s dědou), takže bylo potřeba toho náležitě využít.

Samozřejmě jsem výběr destinace a hotelu nechal na poslední chvíli, takže veškeré ubytko ve Varech za rozumnou cenu mi uteklo, ale i tak jsme to měli po cestě, tak jsem vyzval romantickou procházku po kolonádě na kafe a oplatku.

Vedlejším úmyslem bylo přirozeně zdokumentovat spoty v centru KV, které jsem měl delší dobu v merku. Hlavní atrakcí byla zejména již dlouho nefunkční fontána přímo před Hotelem Thermal.

Povrch leccos pamatuje, ale pořád věřím, že by nabídla nějakou možnost srandy. Hned vedle ní je i evidence toho, že místní skate scéna ještě zcela po zmizení Vavra a Jandy nevymřela po railu – zvoskovaná zídka.

Kousek dál za Vřídlem a v jeho okolí je naproti divadlu zrekonstruovaný břeh, který by možná snesl hodně rychlou akci.

Shodou okolností jsem se ten víkend dozvěděl, že bazén nad Thermálem vlastně hledá majitele a bude tudíž pravděpodobně pořád ještě prázdný. Je tomu pár let, co jsem z jeho „rádisuového“ dna viděl video a vypadalo to taky náramně…jen by to asi chtělo komplet vysušit.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/obri-graffiti-opryskana-omitka-a-neporadek-bazen-slavneho-hotelu-thermal-se-meni_1706051925_dbr

vary bazen

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s