(out)performance trailer

Je tomu již přes dva roky, co všemi přezdívaný „profesor“ Javi Varillas vydal svůj poslední počin The Pessertive Ultimate Remix, který mapoval skateboarding zatáhlé Plzně. Poté co bylo video odpremiérováno na undergroundovém festivalu Vladimir, oznámil Javi, že toto video je jeho poslední počin a bude se spíše věnovat jen skateboardingu samotnému.


Jenže jak tomu tak bývá, skateboarding a věci okolo jsou jako bumerang a vrací se aniž by to člověk čekal.
Po té co se Javi přestěhoval do Prahy a začal hledat nové spoty, jak tomu bylo i v jiných městech, ve kterých žil, spřátelil se samozřejmě i s užší skupinou lidí, kteří nejenom vyčnívají svými osobnostmi, ale i skateboardingem. Netrvalo to dlouho a Javi si pořídil novou kameru a začal sbírat záběry svých přátel a různých zákoutí matičky Prahy.


A na co se vlastně může divák těšit? Video (out)performance mapuje skateboarding party skejťáků, kterým už je přes třicet. Jak tomu tak bývá, v tomto věku pokud nejste profi skater, tak chodíte do práce, máte ostatní závazky a proto je i těžší najít si čas a mít sílu na točení záběrů. Ve videu budou i méně okoukané spoty, na které má Javi vytříbený vkus a své party bude mít  Kuba Novotný, Daniel Dauš, Roman Špaček, Payo Labbé, Javier Varillas a Štěpán Janda.

K tomu bych chtěl dodat ještě jednu žhavou novinku, která odkazuje na premiéru. Ta se uskuteční v září tohoto roku na Vladimír film festivalu v chorvatské Fažaně!

By: Hyroš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s