Ultimate Pessertive remix

Plzeňská Pessertive crew rozhodně patří k těm vůbec nejplodnějším bandičkám u nás. Ať už jde o pořádání akcí, stavění spotů a nebo jako v tomto případě vydávání videí.

Ale co já bych tady vymýšlel a vyprávěl, když náš zahraniční zpravodaj Papa Hyro je snad i zakládajícím členem téhle bandy, tak o tom ví sám mnohem víc.

Já jen dodám, že tohle video se objevilo i na stránkách Freeskate magu a ve světle zahraniční, ne-li celosvětové konkurence, neztratilo nic na svém lesku. A nyní už předávám slovo Hyrošovi:

The Ultimate Pessertive Remix je nová audiovisuální kompozice od Javiera Varillase, ve které učinkují Martin Meliš, Filip Sauer, Javier Varillas, Pavel Hiršl, Michal Majer, Lumír Benda a Jakub Karlík, a byla natočena Javierem Varillasem a Michal Majer s Panasonic SDR camcorderem.Toto 20ti minutové skate video je složeno z denního a nočního dění Plzeňské Pessertive Crew a jejich supportivní chátry (Pessetivců), zaznamenáno za poslení dva roky (2017 – 2018). Koncept obsahu je rozdělen do 6 remixů, vzájemně propojených sekcí, které pečlivě prolínají současné části s drsným zvukem a pohybem pouličního a DIY skateboardingu, kde kreativita a spontánnost jsou základními audiovizuálními prvky a tvoří tak identitu celého filmu. 

The Ultimate Pessertive Remix
 zobrazuje čerství portrét nejenom plzeňské skate scény, ale také aktuální zdravý stav nezávislého českého, ale také evropského skateboardingu.

2 komentáře: „Ultimate Pessertive remix

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s