Scaybordink 5/2021

Další měsíc za námi a pandemie scaybordinku nebere konce. Ba naopak začíná docela slušně nabírat na obrátkách.

O asi nějvětší banger za květen se postaral Staropremen Cool s jeho instastory stylovýho swič kina na spodních stalinskejch šestkách. Dokonce se to objevilo i na apshaltposerclub, takže ve Staráči si jistě mnou ruce nad krásným virálním dosahem.

Mým osobním favoritem jsou typický český dětskcý charaktery, který neváhaj znásilnit scaybordink pro svůj fame. Ať už jde o Mufa ve vertu, nebo Pata a Mata na koloběž-skejtu. Když už jsme u kolobežek, Wish nás v jednom ze svých inzerátů informoval o skutečnosti, že skejt vlastně není nic jinýho než koloběžka se 4 kolečkama. Není divu, že nákupní střediska nechtějí, abychom tohle věděli.

Nicméně i velký fashion retaileři a automotive brandy sáhli před létem do skříni a oprášili svoje scayborty pro nové zákaznické aktivizace.

Pouze matador scayte propagace AboutYou trpí schizofrenií zda bude u cílovky líp fungovat swagger se skejtem v Maxspace nebo jestli svých milion zákazníků oslaví storýčkem s kolobrndou. Věříme, že se rozhodnou správně.

Byl to zas vydatnej měsíc a po prvních 3 dnech je jasný, že i červen bude stát za to. Díky všem dopisovatelům za jejich úlovky!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s