PoDEWné zprávy ze zahraničí

Je to k nevíře, ale v luzích moravských se najdou tací rekové, kteří v rámci boje o čest princezny scaybordinku neváhají vykasat si nohavice a brodit se zatuchlým blátem pomluv a nepravdivostí. Aneb tyhle Fakie news jsem nepsal já. Napsal je život. Nebo někdo z Moravy…své zdroje držíme v utajení, neboť víme sami hovno.

Na Dew Tour 2021 v Des Moines řádil zrádný vítr

Mezi lidmi se již po staletí praví, že příroda je mocná a nevyzpytatelná čarodějka. Své zkušenosti nyní může potvrdit český skateboardista Martin Pek. Jako tuzemský zástupce olympijského týmu se s týmem vydal na Dew Tour 2021, do amerického Des Moines, ve státě Iowa. Závod je pro jisté ridery velmi důležitý a patří mezi dva kvalifikační závody na olympiádu v Tokiu 2021. 

Bohužel, američtí meterologové hlásili už dva dny předem, že v pátek 21.května 2021 bude v celém Kukuřičném pásu prudký až bouřlivý vítr, což je podle Beaufortovy stupnice rychlost větru kolem 50-70 km/h.

V pátek ve večerních hodinách se na svou kvalifikační jízdu chystal Martin „Čau tašky“ Pek. Vše nasvědčovalo pohodovému počasí a zdařené jízdě, ale bohužel, ve chvíli když vyhlásili pořadatelé Martinovo jméno, stalo se něco nečekaného. Vítr jako by se utrhl z řetězů a Beaufortova stupnice ukazovala rychlost větru 76 km/h, což znamená vichřice.

Martin se podle svých slov odrazil na „nólí“, což neměl dělat. Po malé chvíli následovala nepovedená jízda a jeden zlomený čínský truck. Jeden z organizátorů potvrdil osobně Martinovi, že tuto změnu počasí Kukuřičný pás nepamatuje minimálně 100 let. Budeme tedy doufat, že příští závod se Martinovi povede na jedničku!

Na fotografii zachycen rozhovor Martina Peka s jedním z organizátorů závodu, jenž osobně potvrzuje prudké změny větru v Des Moines.

                                                                                                                                   Nejmenovaný externí redaktor z Moravy 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s