Další test v procesu – Lakai Howard

The product of boardom - Lakai Howard

Zatímco Beerslave pilně testuje Conversky Kennyho Andersona, na mě zbyla velice příjemná povinnost otestovat promodel Ricka Howarda u jeho vlastní firmy Lakai. Kdykoli se někdo přede mnou zmiňoval o Lakai použil většinou dva přívlastky: „dobrý“ a „moc nevydrží“.Tenhle test by měl potvrdit mojí hypotézu, že to druhý o Lakai už dávno neplatí.

The product of boardom - Lakai Howard

Je fakt, že Lakai měli dřív z hlediska výdrže v porovnání s jinýma značkama trošku mezery. Na druhou stranu mu šéfujou Mike Caroll a Rick Howard, který ještě dneska podávaj na skejtu takový výkony, že teamrideři u Lakai to nemají vůbec jednoduchý, aby svýma výkonama překonali svoje manažery (proto je jejich tým taky tak našláplej). No a takovýhle dva lidi mají na 110% přesnou a představu o tom, jak má vypadat skejtová bota z hlediska vzhledu a fungování, jen bylo třeba trošku poladit výrobu, aby jejich nápadům stíhala.

The product of boardom - Lakai Howard

A to se podle mě podařilo, protože na první pohled vypadá Howard XLK naprosto bezchybně – výbornej tvar a výborný zpracování. Když máte boty na noze a díváte se na ně shora, vypadá to úplně jako kdybyste měli polobotky – hrozná slušňárna do práce! 🙂

The product of boardom - Lakai Howard

Konstrukce „one-piece toecap“ už je trošku ohraná písnička, ale co naplat, na skejtu funguje prostě nejlíp. Na Howardovi je dobrý, že tenhle dneska už trošku nudnej tvar vyšperkoval spoustou drobnejch detailů na zbytku boty, takže celek působí hezky vymazleně – natavený Flare logo na vnějším boku,  kulatý odvětrávání na vnitřní straně, dekorativní perforace na špičce, panel kolem tkaniček končící na předposlední dírce….prostě the devil is in detail!

The product of boardom - Lakai Howard

Hodně zajímavá je XLK podrážka. Přiznám se, že nevím, jestli je to patent přímo Lakai, ale už s tímhle flexibilním hybridem cupsole pracujou hodně dlouho a výsledek je opět už vizuálně perfektní. Oproti klasickýmu cupsole, kde je vnitřek boty do formy podrážky vloženej a pak obšitej nebo oblepenej, tady je bota jakoby položená na podrážce, což vzbuzuje otázku, zda si bota zachová oporu cuposle kontrukce. To ukáže až test.

The product of boardom - Lakai Howard

Těch pár otazníků vyřeší příštích pár doufejme že slunečných týdnů. Hezký jaro všem. Stay tuned for more, more!

Btw. v Red Frogu probíhá až do středy 26.3. výprodej, takže pokud byste chtěli taky obout Lakai za nesmyslně nízkou cenu, doražte tam.

P.S.: Díky Jerrymu za to, že věří, že nejsme jen banda zevláků a dotáhneme to do smysluplnýho konce! 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s