Vans AVE Pro

Nevím, jestli to přijde jenom mně, ale mám pocit, že se toho letos ve vodách skejtový obuvi moc neudálo. Nebo jinak – událo se toho dost, ale valnou část tohohle dění tvoří re-relasy OG bot z 90.let.

Když už náhodou značky udělají něco novýho, stejně to vypadá jako něco starýho, co už známe – viz třeba Adidas Tyshawn. Ačkoli zrovna ti měli letos s 3ST řadou docela našlápnuto.

Nike letos neudělal snad nic novýho kromě limitek Dunků a Blazerů všechno za 5litrů. Z Emericy oděšel Reynolds, takže ti už asi nikdy nic jinýho než spin-offy Lacedu neudělaj…

Situaci v týhle době s absencí vize inovací zachraňuje překvapivě někdo, kdo dlouhou dobu rozhodně nebyl synonymem progresu – Vans.

O tom, že první letošní promodel Berle PRO se povedl, jsem už referoval zde.

No a po srpnovém hypu, který tu a tam vystrčil lehce růžky na Instagramu, jsme se konečně dočkali – druhý letošní promodel u Vansu neposílá do světa nikdo menší než pan Engelen.

Člověk, který skoro dvě dekády nevzal na nohu nic jinýho než vulkanizovanou botu, má najednou svý jméno na něčem, co kombinuje cupsole a rapidweld materiál.

Aby se o kvalitách Vans AVE Pro dozvěděl i lokální rybníček scaybordistů, byl jsem opět omylem pozván mezi tuzemskou smetánku kolečkových sportů, která byla vyvolena, aby novinku otestovala.

Jestli je tohle něco, co dokáže trumfnout klasickej letitej „Vans standard“, nemůže to být úplně špatný, no ne?

Vše probíhalo na piknikáči na basketovém hřišti v Dolních Břežanech. Kdybyste se ptali, proč jsem se nezesměšňoval tím, že jsem se na piknikáči motal do cesty Štěpánu Barešovi, Vojtu Freitagovi, nebo Javorovi a místo toho jsem jen pil pivo a žral pizzu, mou výmluvou pro tento event byl ukopnutej palec ze stěhování, díky kterýmu sem se do bot sotva vešel.

Jakmile se do nich pohodlně dostanu, bude následovat klasickej test článek, protože vypadají fakt sakra dobře.

Na místě je jako vždy poděkovat organizátorům v čele s Peťou Mercelem, Mirkem Kvapilem a šéfem cateringu Adamem. A tomu Vansu asi taky, že jo samozřejmě!!! Very najs opět! Děkuju!

1 komentář: „Vans AVE Pro

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s