Scaybordink 7/2021

Masivní červencová galerie scaybordinku je zrcadlem olympijských výsledků: až na výjimky vůbec netuším oč jde a kdo ty lidi jsou.

Jako nový typ obsahu se začíná čím dál tím více shitózní reklama na ještě shitóznější komplety ideálně ještě doplněny o 20 let starou fotku Tonyho Hawka, protože jakkoli je Birdman stále legendou, jeho současná tvář by toho asi generaci Z moc neprodala… zato Offspring bez ohledu na to, jak teď asi vypadají chystají zjevně „potřebuju zaplatit složenky comeback tour“ a při té příležitosti můžeš vyhrát jejich scaybort (ovšem bez náprav, jak se dočteš v hvězdičce).

Vaší pozornosti neunikl ani steezy heel od Mistra Mikýře. Velmi kvalitní content poslal taky Míra ze zahraničí od slovenského COOP supermarketu.

Trošku offtopic je pak přebal knihy Pepy Klímy, kde třímá legendární VX1000. Scaybordink to asi není, ale pozornost si to zaslouží.

Červencovou nabídku uzavírá MPEG s kampaní pro prazdroj, která mu možná alespoň pomohla spláchnout pachuť z toho, že nemůže spát na posteli z krabic v Tokio Hotelu a břečet s Nyjahem, že to vyhrály děti, který nikdo nezná. Ale vlastně na tom není nic moc k hejtování ani smíchu.

Jestli se chcete hodně pobavit na tokijský konto, dejte si Recap článek o Olympádě na Freeskatemagu, to sou teprve slušný bomby 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s