Scaybordink 6/2021

Červen 21 vejde do historie jako měsíc Nyjahova zadku, jehož sláva zastínila naprostou většinu věcí, co se tenhle měsíc na poli komerčního scaybordinku událo. Dokonce i Fandu Havránka a jeho gang na obálce časopisu Esquire. Nicméně tahle titulka ukázala jednu věc: že i ten scaybordink jde dělat tak, že ani takovej píčus jako já nemůže říct nic než: „Dobrý to je, kluci.“ Asi už stárnu, nebo jsem prostě na Fandu a Kuba nekriticky měkkej… who cares, že jo.

V domácích vodách klasicky čeřil vody zejména Pramen Stáří ze Smíchova, který vltavskou žumpu smíchal s limonádou a vyšel jim z toho krásný letní osvěžující produkt. V jedný ruce mallgrab, v druhý Staráč COOL, to je novej stalinskej flex.

Když je řeč o flexení – opětovně se v rubrice objevuje i Flexi pojištění od Kooperativy. Takže jestli si milý skejťáčci budete sjednávat Flexinu, tak nezapomeňte, že je to životní a ne úrazová pojistka. Takže pokud chcete, aby vám to něco sypalo zpátky, zapomeňte na vyvrknutý kotníky či zlomený ruce a miřte rovnou svýma zraněníma na invaliditu třetího stupně, ju?

Trošku popíchnout si zaslouží i jinak stále ještě docela core česká značka Represent. Byly časy, kdy měli i slušný tým, co si pamatuju a hezký věci. Jasný, to už je trošku minulost, ale pořád si nezaslouží promovat takový koště na Instáči.

Užijte léto. Lelkujte, ale s Mírou!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s