Scaybordink 4/2021

Přátelé, letos cítím silnou sezónu. Scaybordink začal v dubnu pučet nevídaným způsobem a jestli to takhle půjde dál, bude letos úroda…no jéje.

Chvilku mi trvalo, než jsem pochopil, proč Life is porno vyrábí rohožky. A proč jim dělá promo na Stalinu. A v ponožkách v pantoflích. A proč to vypadá spíš jako reklama na udržitelnou tašku z Kauflandu… Ba ne, nerozumím, ale asi nejsem cílovka…

V příspěvcích od vás se objevil i sám Lord a printscreen z jeho videa. Bohužel musíme každýmu měřit stejným metrem a bejt nestranný, že jo…hahahaha.

O něco větší průser je pak video Dajány s Adolfeenem. Tenhle výkřik prvního Lockdownu měl být už dávno zařazen na seznam sentimentálních fadů, namísto toho, aby dál strašil ve vlastní show na televizní stanici nebo zneužíval „skejtové štiky“ pro vlastní promo. Jinak ale chválím Chomp on this kérku!

Pravým dubnovým morem byla pro mě ale bezesporu fotobanková slečna s dofotoshopovanýcm skejtem z hračkárny v pokusu o stalefish(?). Tahle reklama bez jazykový korektury na casting pro focení mi přistála ve zprávách alespoň od 10 různých lidí… takže když už nic, tak alespoň targeting měli asi dobrej.

Omluva měsíce patří Honzovi Malýmu, protože sem nedokážu nahrát všechny videa, co mi za ten měsíc naposílal, ale určitě doporučuju mrknout na reklamu na Jar Platinum Plus a nový reklamní breakery na Nově. Pod galeriíí pak najdete ještě dvě třešničky…

Vizuální perlička brandu croissantů vyrobených snad ze všeho možného, jen ne mouky, vajec a vody (jak by asi člověk čekal). Kdyby ke mně na ulici přijela slečna v podpadkách na skejtu a do ucha mi pošeptala, že je to kakaový krém, koukal bych přinejmenším tak zmateně jako týpek ve videu. Ale rozhodně bych teda chtěl bejt u kompletního procesu produkce týhle reklamy od briefu až po post-pro, protože to muselo bejt hrozně cringe.

Na závěr už jen restík z minulýho měsíce: promena bydlení pro pana Mudr. Mallgraba z Longboardova. Spoiler alert: běžný člověk si nepředstaví vybavení pokoje běžného skejťáka jako televizi, matraci na zemi a ledničku na pivo…

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11695580341-bydlet-jako/420236100081010-bydlet-jako-skejtak

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s