Half Caby do každé rodiny

Stala se mi taková zvláštní věc – došel mi domů balík s botama od Vansu a já nevěděl, co je uvnitř. Teda jako bylo jasný, že v něm jsou boty. Zvláštní na tom bylo, že jsem nevěděl jaký.

Nedávno jsem to počítal a články o testování bot dělám už nějakých 8 let a nikdy jsem se nedostal do situace, že bych nevěděl, co budu testovat. Vždycky tomu předcházela širokosáhlá rešerše o konkrétní botě, o který jsem měl psát. Dost často až na úroveň konkrétní barvy. Takhle vybíravej jsem.

No a najednou tu leží krabice s neznámým obsahem, kterou jsem si neobjednal. Takže co je teda uvnitř.

Half Caby. Hmm to není určitě nepříjemný překvapení. Nedovedu si představit, že by někdo, kdo jezdí na skejtu řekl, že tahle bota je na prd. Koneckonců má to asi nějakej důvod, že je (pokud se nemýlím) nejdýl vyráběným skate promodelem na světě.

Story o jejím vývoji v čase asi znáte: že Caballero měl nejdřív hi-top, který si později skateři začali ořezávat, lepit ductapem a vzniknul z toho Half cab. Mimochodem tu původní vysokou botu, jak jí má Cab ve videu, jsem po nějaký čas taky vlastnil a musím říct, že na dnešní poměry působí jako opravdový dinosaurus.

Ale Half Cab už je na světě skoro třicet let (odvozuju od toho, že jsem před ca. 5 lety měl výroční 20 letou edici) a pořád nepůsobí nepatřičně. Ba naopak díky širokým možnostem kombinace barev, materiálů a kolaborací, čehož Vans hojně využívá, se z něj stala ikona srovnatelná s Dunkama.

Když je řeč o barvě, tak zrovna ta, kterou jsem nafasoval já inspirovaná armádníma přebytkama je zrovna jedna z těch hodně povedenejch. Vlastně celej ten Military Surplus pack, kde jsou ještě Berle a Slipony je hodně fajn.

No a proč se tenhle článek akcentuje Haf Caby a rodinné hodnoty? Zkrátka proto, že mi díky tomuhle překvapení od Vansu došlo, že jsem vlastně jedinej z rodiny, kdo aktuálně nemá pár Half Cabů – žena vlastní jedny a mladej taky (na to, že jsem mu pro jeho první krůčky sehnal maskáčový Half Caby jsem byl svého času velmi pyšný). Takže teď jsme komplet Half Cab rodina, což potvrzuje moji teorii o tom, že Half Cab dávno přerostl škatulku čistě skejtový boty.

Na závěr děkuju Katarzyně v Vansu a tohle příjemný překvapení <3.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s