Scaybordink 9/2020

Vaše pravidelná dávka emocí ze světa komerčního využití scaybordinku se opět hlásí o slovo.

Stejně jako v posledních několika měsících, i v září se mi toho zase sešlo poměrně kritické množství.

Pokud bych měl vypíchnout konkrétní projekty, za zmínku určitě stojí nová tvář české síťovky Jirka Hronek, který se tváří, jako by snad neuměl vypopnout nokino z noseslidu přes koš.

Ironická mi přijde i reklama na Pražskou appku hlášení poruch ve veřejném prostoru. Tak alespoň se díky ní děcka, co na spodním Stalinu (kde je reklama focená) můžou sami naprášit, když tam sejmou lampu po flašce levný vodky.

Legendární česká obuv Prestižky nafotila Instastories v mini na brněnský Dráze a to samozřejmě nemohlo utéct naší pozornosti. Weartest coming soon.

Ještě větší legenda než Prestiže je snad jen Petr Lowy, který se objevil se svýma freestyle kreacema v reklamě na slovenskou Tatra Banku. Musím uznat, že to je poměrně vkusný, ale jednou je to scaybordink… Sorry.

Dále na menu podáváme reklamu na Evropskej parlament, Burger King, kterej dává zdarma promo Socket HW, spoření na důchod, kalendář se slovenskou repre, který má potenciál nahradit klasické kalendáře s nahotinami ve všech tuzemských autodílnách a mnoho dalšího bizáru.

Je toho hromada a děkuju všem pozorným hlídačům tam někde ve vodách internetu, kterým neunikne žádná kořist.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s