Špilas blues

Tokio 2021 už pomalu klepe na dveře a my v našich poštovních schránkách stále nenalézáme oficiální pozvánky na zastávky Repre tour. Proto jsme se rozhodli, že si uděláme vlastní zastávku. Konkrétně v Brně.

Volba této zastávky byla strategická z mnoha důvodů. Jednak jsme nemohli za hranice (Thnx @Covid) a druhak to pro nás bylo poměrně slepé místo mezi Skyllou okoukaného západu republiky a Charybdou zkurveně dalekých pokladů východu.

Jak už tomu tak bývá, organizace není naší silnou stránkou. A to do té míry, že to na parkovišti Kauflandu na Bílé Hoře ještě půl hodiny před odjezdem vypadalo na další významnou historickou prohru – totiž že pojedu jen já a kralovickej srdcař Babar. Nakonec to ale dopadlo o Márův chlup líp a naše 3 členná posádka se vydala směr Štatl v nadějích, že potkáme Těchánovskou spojku Pluha.

K překvapení všech zúčastněných jsme se potkali, což se už bohužel nedalo tvrdit o našem průvodci Martinovi, kterého jsme celý víkend díky kombinaci našeho lemplovstí a jeho vytíženosti potkali už za značně pokročilé hodiny někde na Dráze a pak se naše cesty zase rozdělily. Ale s jistotou to tvrdit nelze…

Ale něco jsme viděli, leccos vypili, otestovali nový brněnský DIY a neumřeli jsme díky lokálním kašnám vedrem, takže asi dobrý.

Márovi se osvítil film, takže fotky spíš nejsou, VXka nějaká snažení uchovala a snaha doprovodit video vlastní hudební tvorbou tak nějak napůl taky dopadla.

Takže na to, že je rok 2020 tahle zastávka REPRE TOUR nedopadla zas tak zle…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s