Spot Searchlight – BrumLOVka (new)

Zdá se, že pan miliardář Passer je osvícený nejen od Pánaboha (nebo v co Adventisti věří), ale i z hlediska venkovní architektury, která obklopuje jeho zlatý důl kousek od Budějovické.

Jeho dobrým zvykem je po pár letech vystěhovat celou budouvu, aby ji mohl zrekonstruovat a pronajímat za ještě lepší peníz. A to s sebou nese i různé modernizace venkovních prvků. Většina z nich se pak zejména po obsazení budovy stane díky nonstop přítomnosti strážných absolutně nesjízdnou (třeba před budovou, ve který je tam O2, je zlatý důl spotů, ale viděl jsem tam maximálně Kubu Spala udělat jeden boardslide).

Teď ale první dvě budovy hned u dálnice prochází rekonstrukcí a ještě nejsou obsazené ani kancelářskými krysami a tudíž ani securitami, takže by se zejména o víkendu dalo něco málo udělat. Taková hozená rukavice….

Jinak polohu spotu najdete tady na mapě spotů kde už je snad přes 500 míst. Od pražskýho, plzeňskýho a olomouckýho streetu, přes skateparky po celý ČR a pak ještě spousta spotů po Evropě, co jsem různě pohledal.

„Já bych potřeboval vždycky připomenout, že máš ten web nějak…“

Dělám na tom
Povedlo se. Tak příště pošlu souhrn novinek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s