Vans Kyle Walker 2 preview

Od doby, co jsem psal test na první pro model Kyla Walkera u Vansu už uplynuly bratru 4 roky. V mezičase se Kyle stihl stát SOTY 2016 a zasypat nás poměrně slušnou hromadou naprosto nesmyslnýho materiálu.

Myslím, že jeho první pro model se těší pořád dost velký oblibě, ale přeci jen stál vlastně na počátku renesance cupsole kontrukce u Vansu a tak ve srovnání s nejnovějšími modely už malinko začíná ztrácet, tak přišel čas na drobný facelift.

Otázkou je, jak drobný ten facelift ale vlastně byl?

Na první dobrou by člověk řekl, že prostě z jeho původního promodelu Vans udělal pouze slip-on verzi. A vlastně by nebyl ani tak moc daleko od pravdy, jelikož na první pohled je vidět, že některé osvědčené věci se moc nezměnily – například sileuta a specifický design patní části, kde se v jeden moment překrývají snad 4 materiály.

No, jenže tím to tak zhruba končí. Nejviditelněšjí změnou je výměna klasických tkaniček za pásek na suchý zip, který s sebou nese mimo jiné i výrazně tenčí jazyk.

Taky podrážka doznala změn – už nejde o klasický prošitý cupsole, ale speciální waffle-cup kombinaci, do toho nový materiál pop-cush vložek… Na to, jak je bota minimalistická, je tam poměrně dost věcí.

Nový design asi bude trošku kontroverznější. Koneckonců dost podobně jako u nedávno vydaného modelu Slip-on EXP, který je na první pohled stavěný na funkci, ale v řádách Vansu je dost skalních fanoušků, kteří tyhle novinky moc neberou. Obecně je u Kyle Walkerů 2 dost znát inspirace u tohohle modernizovaného slip-onu, ale oproti němu na nich nenajdeme například podrážku použitou u Berle Pro, která mně osobně dost vyhovovala.

Po Rowanech, to je teda další zástupce té inovativnější větve v produkové nabídce Vansu. Už podle sloganu, který Kyle do kampaně použil – „With the right support, anything is possible“ a který hezky kombinuje jak jeho vděk za oporu lidí, kteří mu pomohli dostat se tam, kde je dnes, tak i typický vlastnosti, který mu na botách vyhovujou, je jasný, že tohle bude hodně jiný kafe. Musím ale říct, že po prvním svezení jsem docela nadšenej. Chystá se i launch event od Vansu, tak se snad dočkáte i vlastního videa. Počkejte si…

„Já bych potřeboval vždycky připomenout, že máš ten web nějak…“

Dělám na tom
Povedlo se. Tak příště pošlu souhrn novinek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s