This is scaybordink 5/2020

Tak to vypadá, že jsem se po dobu karantény stal naprosto impotentním ve smyslu snahy o jakoukoli originální myšlenku, o které bych tady mohl psát.

Ale tak kdo nic nedělá, nic nezkazí, že?

Touhle radou se v letošním květnu mělo řídit zjevně víc lidí.

Hajlajtem května byl menší bizárek, kdy týpek ze Slovenska doslova redefinoval scaybort díky novému druhu stylového, lehkého a zejména užitečného rámu.

Jinak takový klasiky: některý skateshopy nám chtěj prodat, že SOTY David Gonzales jezdí na začátečnickejch kompletech od Globe, českej olympijskej tým se proměnil v popeláře (ale má to hezkou myšlenku, takže třídit a nesmát se, dementi!); plus nějaký jarní outfitíky z instáče, kde nesmí chybět stylový doplněk na kolečkách.

Svébytnou (a pro mě novou) kategorií je pak obsah dětských HotWheels magazínů, kam Červenej Bejk dokázal licencovat svůj content o skejtování v poušti. Je pak otázka, co malý dítě označí na fotce jako nepatřičnou věc, když na ní někdo dělá wallride v poušti…

2 komentáře: „This is scaybordink 5/2020

  1. tak zrovna owl nechapu proč… že ho zařadil forbes do nějakého výběru není ostuda podle mého… to je mi víc stydno z maxe kakance s popelnicí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s