Infuenceři na vandru

Tenhle článek jde uvést pouze takto: sere mi, že jsem tam nebyl, protože do Partutovic je to pořádnej světa kraj. Zbytek vám poví Luba Procházka:

Dlouho jsme hledali způsob jak spojit lásku ke kotlíkovýmu guláši se skateboardingem. Myšlenka na to udělat si čundr, při kterém bychom si mohli zajezdit? To je přece sen každýho skejtra, kterej trávil svoje dětství na letním táboře!

Asi rok zpátky se nám konečně jedno takové místo povedlo najít. Místo, které by se dalo říct je ověnšeno legendami! Několikrát jsme zaslechli šeptání o minirampě ukryté kdesi v olomouckých lesích. Konečně jsme ale viděli fotku, nutno dodat tak nekvalitní, že ani nebylo poznat jestli tam nějaká rampa je.

V ten moment začala naše detektivní práce, se kterou nám mohl pomoct jedině Jirka Kůrka aneb soukromé očko českého underground skateboardingu. Jirka má totiž ve svém deníčku pěknou rádku secret spotů a my jen doufali, že tohle královský místo bude mezi něma. Měli jsme štěstí tento skejtový kmet skutečně věděl kde je místo zaslíbené. Vyškemrali jsme od něj souřadnice a mohli jsme se konečně začít těšit!

A je to tu! Den odjezdu, všichni jsme byli napjatí co nás v tom lese vlastně čeká. K našemu překvapení tam na nás čekali právě lokálové zodpovědní za tuto nádheru. Měli jsme velké štěstí, rampa byla už nějaký ten pátek v dezolátním stavu, naštěstí nám karma přála a kluci těsně před naším příjezdem rampu opravili, za což jim strašně děkujem. Jak už to v moravských končinách býva seznámení s lokály proběhlo nad kalíškem slivovice a družba pokračovala do pozdních hodin.

Tohle místo nás naprosto okouzlilo svoji atmosférou, ať už šlo o rampu, koupačky v nedalekém rybníku, buřty na grilu nebo sápání se v noci do hamaku, jednoduše jsme moc rádi že jsme dostali to priviligium se na toto místo podívat.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s