State Footwear wear test aneb jak si splnit sen

Strejda Hyroš, a.k.a Papa Hyro, a.k.a. starý kokot a.k.a. A.K.A. je opět tu a podělí se s tebou milý nebo nemilý čtenáři o tom, jak si tato fádná lůza boty pořídila a jaký z toho nedostala průjem.


 state1
Všechno začlo cca. před dvěmi roky, kdy všechny boty přestali mít šmrnc. Jelikož boty s fajfkama a proužkama a letmou vlnkou vladnou trhu.. moment ješte vlastne ty boty s hvězdičkou a gumovou špičkou, což začlo bejt tak in až to in vůbec není. No každopádně se stalo to, že z mrtvých povstala firma State. Kórovej brend, you know, firma, kterou vedou skejťáci. Je pro info ať pak můžu psát v lůza stylu. Značka State fotwear je vlastně obnova Dekline bot, za který, třeba si na to vzpomenete, jezdil i legendarní Jason Lee, Chad Tim Tim, Jaws a spousta dalších.

state2

Takže hlavy se daly dohromady, splácaly design, poslaly to do Číny, tam jim uplácali produkt, kterej jak jsem se mohl přesvědčit na vlastní kůži, je takovej jak jsem čekal. Jo ještě jsem zapomněl, že tu byly dvě věci, který mě přesvědčily si tyhle botky sehnat. První bylo to, že mi ty boty připomínaly hodně zeslimovaný boty z období po D3 a druhá, že týmovej jezdec Ben Gore (Magenta rider a strašná onanie nad jeho sérkama) do toho začal šlapat natolik, že ve finále sestavoval celej tým a prostě, když vidíš co ty lidi dělaj, tak nebudou jezdit ve sračkách. Což mě přesvědčilo natolik, že po dlouhém hledání, lezení do prdele a jak je v mým případě zvykem, náhodou, jsem natrefil na shop z Würzburgu, to je v Německu.

Takže to je ta story k těmhle kráskám, který mám doma i v jiném provedení.

state3

Jo a co se týče wear testu. No tak v botech jsem skoro i spal, střevíc jsem rozhodně neprotančil, ikdyž jsem v nich tančíval nespočetně a na skejt, jsem skoro ani nešáhl. Vlastně občas, ale za to se to vyplatilo. Boty držely a nohy mě nebolely. Jak říkám všem co se na ně ptaj, je to taková směs Vans a Cons bot. Což splňuje pohodlí, dobrej flik a boardfeel. Vic k tomu už vědět nemusíš. Prostě si buď počkáš až si nějakej maník pošéfí distribuci a nebo mě kontaktuješ přes net a uděláme nějakej deal.

Jo a dik Sprouters za tolik lásky, stickery a bonbóny.

Pic a pac a pusu.

Tvůj, Váš, Papa Hyro

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s