Sváteční obuv – v čem skejtuje Lewis Marnell v nebi. Nike SB Dunk Mid

Jak je mým dobrý zvykem ke spoustě věcí se přimotám jak slepej k housím. Posílal jsem Karolíně do Nike článek o testu P-Rod X a jelikož líná huba je holý neštěstí, že jo, tak jsem musel nutně zmínit horkou novinku k příležitosti uctění památky Lewise Marnella.

20180305_103119-011675511547.jpeg

Nevypadalo to (jak jsem očekával) nijak slavně. Vlastně to nikdo z ČR neobjednal. Nicméně Karolína byla dost vstřícná a během chvíle byl v kopii i Mira z Darkslide.cz a aniž bych k tomu nějak přispěl (naopak jsem spíše mírnil jeich dobře míněné úsilí)…violá! Najednou mi píše Míra, že má tenhle skvost v několika málo párech skladem na shopu.

20180305_103219-011575510215.jpeg

Inu, žerty stranou přátelé, návrat strapu (rozuměj pásek ze suchýho zipu na svršku boty) je něco, po čem marně volám a sním své morké sny už několik let, takže volba byla jasná.

Asi není nutný, abych tady nějak výrazně připomínal osobu, jejíž jméno a podobizna jsou uvedený na téhle botě. Za povšimnutí ovšem stojí fakt, že existovala osoba, která byla natolik spojená s nošením jednoho typu víceméně týmové boty, že i několik let po jeho smrti se pohne i taková firma jako Nike a udělá colorway modelu, který už vlastně standardně ani nevyrábí s jeho jménem.

Jak zazní v jedné Cimrmanovské hře na konci přednášky: Takový to tedy byl člověk, přátelé!

20180305_103510-01495516371.jpeg

Skejtovat v tom nemůžu, to se na mě prosím nezlobte, protože TAKHLE hezky do detailu udělanou botu jsem viděl naposledy….no ani nevím, jestli jsem kdy viděl něco tak pěkného. Pokud máte stranou nějakou tu korunu, rozhodně doporučuji si tenhle vytrínový kousek pořídit do osobní sbírky na eshopu Darkšlídu.

Lewis 4 ever ❤

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s