Diy Otrokovice

UPDATE: v roce 2018 najel do parku bagr a srovnal ho se zemí. Takže další osud místa je nejistý a rozhodně tam nenajdete to, co na fotkách níže 😦

Další ze zastávek na naší letní „rodinné dovolené“, byly Otrokovice. Nahrálo mi do karet, že počasí šlo na severu Moravy od 10 k 5, tak jsem to po Partutovicích stočil na jih směr Zlín, ve snaze ukořistit nám alespoň trochu slunce.

img_3190-1

Samozřejmě vše bylo dopředu úkladně nastraženo a cestou do Zlína jsme prostě nemohli minout zázrak, na který Iga narazil.

Jedná se o jakousi slepou ulici v industriální části Otrokovic. Pokud jsem to dobře pochopil, tak to katastrálně spadá pod výrobce limonád Toma. Na tomhle zanedbaném plácku se parta bikerů rozhodla vytvořit si něco na způsob něčeho, co mi připomíná oldschool skateparky z Anglie. Přirozeně to bylo stavěné pro jejich potřeby, takže rozměry, rozložení a povrch není designován na kola o průměru 52 mm.

img_3181-1

No ale pak se do okolí nakýbloval olomouckej lokál Iga a začaly se dít věci. Začal pracovat na tom, aby se povrch vyhladil a v zadní části začal dostavovat bedny, radiusy a manual boxy ve velmi luxusním provedení (na fotce ještě nedokončené).

img_3191-1

Mě samozřejmě meteorlogické aplikace vypekly a jak v Otokovicích, tak celý den ve Zlíně chcalo. Takže jsem využil pauzy – koupil Lence kafe na benzínce, Tonda naštěstí spal a vyběhl jsem do deště si to alespoň zdokumentovat.

img_3175-1

Rozhodně se jedná o místo, které v ČR nemá obdoby a doporučuju jeho návštěvu. Ideálně po domluvě s Igou, který určitě ocení společníky nejen pro skateboarding, ale i samotnou stavbu a podanou ruku k dílu.

Klaním se pane Grygárek!

Veškerou fotodokumentaci najdete níže v galerii:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s