Nike Sb Koston Hyperfeel 3: láska na třetí pohled

Nebudu lhát: když jsem poprvé viděl třetí Kostonův promodel u Nike SB, nelíbil se mi. Ani trochu. Možná to bylo nepříliš povedenými prvními barevnými kombinacemi. Koneckonců uvést v oblasti skate obuvi na trh COKOLI, co není v klasické černo-bílé kombinaci znamená velký krok do prázdna.

Každopádně největší issue byla a dodnes je integrovaná „ponožka“, kterou jsme byli zvyklí vídat maximálně tak u kopaček, netoliko u skejtových bot.

Podruhé jsem viděl Nike SB Koston 3 Hyperfeel v černé kombinaci na Marku Zápražném. Když pominu jak strašlivě se za posledních pár let vyjezdil, tak jsem ho měl zaškatulkovaného na pravověrného člena Janoskiho gangu.

 

A najednou tuhle osvědčenou volbu vyměnil za TU BOTU, které se všichni na Fejsu smějou. To asi nebude jen tak. Navíc v tý černý to nevypadá tak zle, říkám si (co jsem psal výše??? :)).

Potřetí jsem se třetím Kostnovým promodelem potkal nedávno u mě na pracovním stole. Prostě mi to nedalo a ukecal jsem Karolínu z Nike, že na to napíšu test, že to přeci nemůže bejt špatná bota.

Takže otevírám krabici a tahám botu ven. Hned z první můžu říct, že jsem v životě neměl v ruce TAKHLE MOC technickou botu. Na fotce to vůbec nevypadá, ale všechny ty pogumovaný švy, hyperfeel vložka a další skrytý finesy… neskutečný.

Navíc je to tak hezky zpracovaný, že by to skoro vydalo na nějaký ASMR video (pokud jste tenhle podivnej kout internetu ještě neobjevili. Vřele doporučuji to vyzkoušet např. zde :))

Takže do třetice všeho dobrýho jak se říká. Posílám pár fotek před prvním testovacím dnem. Už teď je mi jasný, že tahle bota posměch sklízí neprávem, ale pořád jde o hodně netradiční záležitost v poslední dobou trošku nudných vodách skejtovejch bot.

Takže test už brzo. Těšte se a ještě jednou díky Karolíně!

Skrytá poutka tkaniček. Tohle na webu neuvidíš…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s