Top čech brendz jů šud nou ráj náu

Nedávno jsem koukal na Highsnobiety na tenhle článek: http://www.highsnobiety.com/2014/07/16/10-independent-skateboard-brands/ , který píše o aktuálních TOP nezávislých značkách ve skateboardingu, který by měl každý, kdo se chce obloukem vyhnout mainstreamu, znát.

Když opomenu značky jako Isle, Magenta nebo Polar, který mám rád pro jejich originální vizuální styl, všimnul jsem si jedné zajímavé věci: pokud chceš mít dneska top scayboardink šit, musíš vykrást logo a vizuální identitu nějakýho 90-kovýho brandu.

Říkal jsem si, že když to jde v Améru a lidi to kupujó, tak proč bychom nemohli mít něco podobnýho i u nás… tak zhruba za dva roky samozřejmě, až už to bude za oceánem pasé.

 

retro haslerky tee

Hašlerky clothing

Mladá skateboardová značka inspirovaná scyboardinkem na ulicích Holešova.Vyrábí se v malých sériích a na ebayi se její produkty dají sehnat až za desetinásobek původní ceny.

 

retro pedro

Pedro headwear

Progresivní designy a kvalitní zpracování jsou charakteristickými znaky této mladé značky, která se rychle začala těšit oblibě i mimo původní skateboardovou komunitu.

 

retro posta

Česká Pošta skateboards

Dynamická značka specifická svými častými kolaboracemi s nadanými umělci.Během své dvacetileté historie spolupracovalo ČP skateboards s několika významnými designéry, fotografy a muzikanty. Ti všichni pomohli značce jít dál a vytvořit si specifický postoj a místo v módním průmyslu.

 

Při hledání starých log jsem narazil i na několik dobových fotografií, které zachycují těžké rané doby scayboardinku a streetwearu v ČSFR.

skateshop
Fronta před skateshopem při čekání na novou Supreme kolekci

 

nakupy2
Zklamaný swager po zjištění, že nákupčí ze shopu neobjednal 5 panel hats ale jen flexfitky

 

když jdes domů koukat na nový skate video
Mladý pár na cestě na premiéru na Blind video days

Mimochodem zkoušeli jste tohle na Jenkemu??? Geniální!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s