IGA’s postcard from Rotterdam

Moravskej ninja IGA se přestěhoval z Olmiku do Zlína, ale to ho nijak neomezuje v podnikání výletů za účelem úniku před mrzkou realitou české skejtové zimy. Tentokrát si to s partou namířili trošku neočekávaně do Rotterdamu. Člověk by čekal nějakej jih, že jo, ale kluci si to poměrně dali i na severu. Užijte si Dejvův lakonicky-funkční styl vyprávění a fotky super spotů!

Rotterdam na trip jsme se vydali autem z Prahy ve čtvrtek večer,cesta trva cca 9-10 hodin, za bouchajiciho zvuku motoru jsme dojeli kolem 8 ranní v pátek 13 na hostel , cena příznivá asi 12,5eura na noc se snídaní na pokoji pro 32))). Hned sme zabrali gauče a vtipkovali na kolemjdoucí.

První den, protože auto šlo do servisu, jsme se  vydali vlakem do Bredy za 20 ecek z Rotterdam central. Skatepark je od nádraží cca 10m chůze . Je to velká plechová hala ve které je malej skateshop, občerstevní a samozřejmě indoor skatepark.


Skatepark byl docela dobře zpracovaný, na plechovo-dřevěné překážky navazovaly kamenné bedny a kovové raily, povrch ve skateparku leštěný beton, hala není vytápěna vstup je 5,5eur.


Druhý den v sobotu jsme to vzali přes různé streety a i když počasí nepřálo dá se říct že Rotterdam může soutěžit v počtu spotů a jejich zpracováním s Copenhagnem. Po dlouhé únavné cestě jsme dorazili do skate haly Skateland vstup je opět 5,5eur.


Skatepark je rozdělený na dvě části, první má kombinovanou minirampu a streetové věci na zemi druhá je už regulérní mega skatepark.


Bohužel oba dny sobota i nedělě co jsme tam byli tam bylo taky asi 100 koloběžkářů s naukou i liniích nula.

Poslední den v pondělí dopoledne jsme se vydali do centra kde na rušné ulici uprostřed je postavený betonový skatepark rozdělený na streetovou část, bazének a centrály.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s