OlymPYJáda vs. skateboarding

Ne. Nečekejte ubrečený slinty o tom, jak je nefér, že je skateboarding na Olympiádě. Že to je undergroundovej sport. Že to vlastně sport vůbec není a já nevím co ještě….

Nás smrtelníků se to stejně nedotkne. Nejvíc z toho budou nasraný korporátní sponzoři skateboardingu, protože jim jiná korporace (chápej Olympijskej výbor) zakazuje zobrazovat logo na svejch atletech. Mimochodem víte o tom, že v rámci Olympiády v Riu nesmíte bez svolení šířit ani na sociálních sítích vůbec ŽÁDNEJ oficiální materiál? Kam to výbor zašel, že nám už i nakazuje, jak se chovat na Facebooku?

No nic. Olympiáda je prostě zlodějna par excellence, což dokazujou výdaje na grafech níže.

-XpX_fVkpEJTHyZxJKOnAxDzCgFlU-JmKhsJZ4guEVU

It5ElgGXGIySIT46ULhiLkT1y4FDoXYJ9co-f7f3XAU

Co se nás ale jako skaterů DOST TÝKÁ jsou olympijské vesničky a stadiony. Většinou narychlo a mega draze postavené nesmysly, které záhy po závěrečném ceremoniálu přestanou sloužit svému účelu, protože samozřejmě z hlediska urbanizace vůbec nezapadají. Dal jsem si tu chvilku práce a podíval jsem se na opuštěné olympijské areály a myslím, že spotů by se tam dalo najít ažaž.

Koneckonců skateboardingem na opuštěných místech včetně athénského olympijského stadionu se už zabýval tenhle projekt od Vansu.

Zkrátka: všechno zlý je pro něco dobrý. Těším se až si zaskejtuju v opuštěným olympijským skateparku!!

1 komentář: „OlymPYJáda vs. skateboarding

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s