Před testem: éS Sesla

Návrat éSu na scénu byl hodně opatrnej. Nejdřív se objevil jen klasickej Accel OG. Pak se objevil ve verzi na dietě – Accel Slim a pak nějaký vulkanizovaný variace na původní Square Two a poslední promodel Bobbyho Woresta – Edgar.

Jako dobrý. Obzvlášť Accel po redukční kůře velmi mile překvapil. Ale pořád tomu něco chybělo. Něco, co posune skejtovou botu někam dál, ale přitom si to zachová DNA Kostonů 3 (nemyslím TĚCHHLE Kostonů 3!!!!).

_IGP2974

To je mezi námi poměrně složitej úkol jak pro chytrou horákyni: bejt mladej, ale přitom mít starý kořeny. No nebudeme se v tom dál pitvat, že ano.

éS Sesla je alespoň za mě přesně to, na co jsme čekali. Totálně přetechnizovaná moderní bota, která je ale natolik věrná starý éS klasice, že by se na poiličkách sběratelů old school skate bot snadno ztratila.

_IGP2978

Zároveň si ale drží linii „slimových“ bot, takže nečekejte, že si nohy obujete do dvou bochníků chleba. Naopak! Bota je tenká a díky speciální pěně uvitř podrážky neuvěřitelně lehká. STI už nechce opakovat svá nedorozumění s gripem pěnových bot (např. Etnies promodely Tylera Bledsolea), které měly sice hromadu benefitů, ale jeden podstatný nedostatek – na gripu nedržely tak hezky jako klasická NBS 400. Takže na spodku Sesly najdete klasickou gumu.

_IGP2976

Nevím přesně, podle čeho se model jmenuje. Jediný co mě napadlo je germanistickej výraz pro židli (ale pochybuju, že Don Brown ho zná:). Každopádně jsem se z těchhle bot na zadek docela posadil minimálně po stránce vzhledu, takže už jen zavázat a testujeme!

_IGP2983

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s