The Humbling Experience 4 přichází

Mára z Olmiku je velký fanda DIY zinů a bude jeden vlastní v brzké době křtít a tak k tomu sepsal pár hezkých slov. Díky za ně! kroužkujte data v kalendáři!

Tak jako Jirka neúnavně updatuje tento blog, se stejnou pohotovostí reagoval na prosbu našeho olomouckého fanzinu o napsání článku.

Jirka se zúčastnil stavebního výletu v Jordánsku a sepsal pro nás pěkný report. Nicméně jak to u nekomerčních tiskovin bývá, na kýžený okamžik vydání svého článku čekal mnoho vleklých měsíců. Nakonec  snad ale nebude litovat, protože kromě jeho příspěvku se v tomto časopise sešlo hned několik slušných záseků.

Je tu zrekapitulovaná celá minirampová koncertní sezóna roku 2014, olomoucké černé spoty včetně Baumaxu a výlety se skejtem např. do Karviné, Margecan, Vancouveru, nebo čínskýho Wuhanu. Máme tu recenze na skejtové i neskejtové knížky, profil výborného nakladatelství Broken Books, rozhovor s olomouckým Bajkazylem, představení projektu Moravian Killaz, pálivé chilli recenze, povídku, nebo pojednání o třech dnech ve tmě a návod na přežití pro otrlé povahy.

V podstatě všechno co v životě pokleslého skateboardisty potřebuješ.

Fanzin budeme křtít na release party 26.2. 2016 v olomoucké SF minirampě, samozřejmou součástí je skate jam a kapely – událost můžeš sledovat tady:

https://www.facebook.com/events/1679212095683526/   

Ve světle nedávných událostí je zin věnován zesnulému Filipovi Fuchsovi. I koncert bude proto formou benefitu a výtěžek poputuje k Filipově rodině.

12583954_10153189449342131_1026904619_n

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s