Defensivní skate trip aneb první audio plytkost českého skate éteru

Bylo, nebylo… Inu jak už to tak s námi občas bývá, opět se stalo, že český skate rybníček nám začal být malý a jali jsme se jet trhat nízko visící plody skateboardingu do oblasti bavorského Schwarzenbachu, jako již historicky několikrát. Nebyli bychom to ovšem my, aby návštěva Blackriveru nezůstala bez patřičné dokumentace, ačkoli kromě zewlování, pití piva a Pluhyho kašle jsme toho předvedli po skejtové stránce jen tolik, co by se za nehet novorozence vešlo. Leč rozhodli jsme se vytvořit pravděpodobně první skate trip, po němž v moři jedniček a nul zůstane audiostopa.

Ačkoli osazenstvo kočáru se toho času skládalo pouze ze skromné posádky mě, Rudy a Pluhyho a nechybělo málo a celá akce málem skončila kvůli chybějícímu oleji pro naše koňské síly, snažili jsme se vám přiblížit tenhle pohodovej víkend seč to šlo!

V galerii najdete fotky zachycující všechno možný jen ne skateboarding jako takový a zvuková stopa je celkově bez komentáře, neboť její kvalita často odpovídá počtu vypitých piv, či jinak vstřebaných látek 🙂

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s