Stalinovi pod nosem – Sketa freestyle park

Tak to vypadá, že s Pražskými halami se po dvou dekádách neúspěchu v posledním roce a půl doslova roztrhnul pytel. Prvním světlem na konci tunelu byla Plechárna na Černém Mostě, ale druhá tečka září o poznání silněji – jak by se Vám líbilo, kdybych Vám řekl, že v současnosti vzniká hala na místě, kam bys ze Stalina doslova kamenem dohodil a na skejtu tam dojedeš ještě dřív, než ten hozenej kámen dopadne? Docela sci-fi, ne?

sketa park

To přesně mě napadlo, když se ke mně tahle informace dostala. S pořádnou dávkou skepse jsem se druhý den potkal s Kristýnou, která je jednou z osob stojících za vznikem tohohle projektu.  Zvuk čelisti dopadnuvší na zem se rozezněl obrovskou bývalou tenisovou halou. Tady to vypadá, že na rozdíl od Plechárny nebude tak moc třeba bojovat o místo.

sketa parkII

Hala má sice trošku podivnější majetko-právní background, ale důležité je, že je teď ve správě sdružení Alternativa. Technický stav zejména střechy taky není nejlepší, ale prostě JE TO HALA NA LETNÝ!!! Co víc chceš…?

Halu dává dohromady skupinka nadšenců, které mentoruje Stefan ze Sketa shopu. Pokud chcete přiložit svou ruku k dílu a nechat ulpět kapku vašeho potu na týhle historický události, mrkněte na fanpage nově vznikajícícho Sketa freestyle parku.

sketa park1

Poslední update,který z místa mám je, že bylo odstraněno lino z podlahy, takže je hala již de facto sjízdná. Na place je několik překážek ze Štvanice, který byly k rozebrání. Pokud máte nějaký překážky, který byste tam chtěli umístit, myslím, že po domluvě se Stefanem nebo Kristýnou nebude problém tam pro ně nalézt azyl.

 

1 komentář: „Stalinovi pod nosem – Sketa freestyle park

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s