What’s next: Vans Crockett PRO

The product of Boardom - Vans Crockett proSezóna bez zaklepání na dveře vstoupila do plnýho proudu. Projevuje se to jednak koncetrací lidí s fošnama v MHD a u nás v kanclu neustále rostoucí hromadou krabic s botama na test. Jelikož jaro je moment, kdy většina z Vás obnovuje vozovej park, rozhodli jsme se trošku hecnout a pohnout s testováním, abyste věděli, do čeho má smysl investovat a čemu se naopak obloukem vyhnout.

The product of Boardom - Vans Crockett pro

Takže další testovací vlaštovkou je aktuální promodel Gilberta Crocketta u Vansu nazvaný jednoduše jeho příjmením a příponou PRO. Bota má od pohledu všechno, co od Vansek čekáte – černá semiš v kombinaci s plátnem s bílou vlnkou na boku, jednoduchej design, kterej stojí především na detailech.

The product of Boardom - Vans Crockett pro

Bílej pruh podrážky klame tělem, jelikož se nejedná o vulkaniku, ale hybrid zvaný Wafflecup, který by měl kombinovat oporu cupsole s flexibilitou a boardfeelem vulkánu. Pozná se to tak, že ze spodu boty máte na podrážce kromě klasický vafle takovej klínek, který má sloužit zjevně k menšímu opotřebování boty. Unitře najdete Ultracush vložku, která jako jedna z mála kombinuje víc materiálů do jedný vložky – lehkou pěnu a měkký gumový materiál. Očekávaným výsledkem zřejmě bude dobrá ochrana při dopadech a zároveň větší flexibilita, než kdyby celá vložka byla vyrobená z gumy, která je na patě vložky.

The product of Boardom - Vans Crockett pro

No a to je asi všechno co se o Vans Crockett PRO dá takhle na první dobrou říct. Vans dotáhnul design jednotlivých modelů svých pro riderů do dokonalosti tím, že je prakticky nedokážete odlišit od běžných modelů, které Vans symbolizují – vezměte si třeba Chima PRO, TNT 5 a postavte proti tomu OldSchool nebo Chukka…. otázkou je jak moc, jednotlivé modely dokážou odrazit charakter jednotlivých riderů a tím pádem nabídnout argument proč sáhnout zrovna po nich a ne po Vans klasice…to zjistíme co nevidět!

The product of Boardom - Vans Crockett pro

Stay tuned 4 full review!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s