Beerslave pre-test: Cons KA-II

Už při  loňským testu Cons Rune PRO se náš zrak obracel k vlajkový lodi skate kolekce Converse – druhýmu promodelu Kennyho Andersona. Rok se s rokem sešel a hele co má Ruda na nohou…?

The Product of boardom - Cons KA-II


Tenhle „Cons-guru“, je trošku schizofrenní pán – na jedný straně o jeho umění výborně skejtovat nikdo nepochybuje. To, že je Kenny fešák a nezůstává to bez povšimnutí potvrzuje zase tohle video, který jsem našel, když jsem se snažil o jeho druhým promodelu vyzvědět víc…název „kenny anderson skateboarding“ je trošku zavádějící…

The Product of boardom - Cons KA-II

No a právě fakt, že o KA-II se na netu dozvíte nula nula nic je trošku zarážející. Přeci jen podle vložky, která v botách je (Lunarlon) je jasný, odkud vítr fouká. Takže je trošku zvláštní, že Nike, který Converse vlastní pro svoje modely dělá psí kusy a u KA-II je to jen o tom, že Kenny někde na obrubníku natočí video pro CCS ve stylu: „Čau, tohle je moje bota a podle mě je dobrá…“ Z americkejch diskuzí na netu se ale proslýchá, že právě tahle hodně nenápadná bota je i přes svou nenápadnost naprostá bomba. No realitu ukáže až test, takže za zhruba měsíc budeme od Rudy vědět víc. Teď něco k tomu, jak KA-II vypadá.

The Product of boardom - Cons KA-II

První věc: určitě jste botu někde viděli na fotkách z Agenda show/Bright/ ISPO atp. a napadlo Vás, že to je obří loď. Kupodivu v reálu není, působí hezky subtilně, ale ne moc. O Lunarlonu již byla zmínka. Od té doby, co je objevil v prvních Kostonech se tenhle kosmomateriál stal pro Nike zlatým standardem. Jeho použití u dceřinné značky, která má positioning postavený hodně na nezávislosti a individualitě je poněkud zvláštní, nicméně fungovat zřejmě bude.

Poslední Kennyho počin -neskate video o jedný nestandardní rodince

Podrážka je moderní cupsole, takže tuhost a neohebnost rozhodně nečekejte. Vzorek je klasický stromeček s dělenou strukturou, která právě umožňuje lepší ohebnost celé boty. Hodně zajímavá věc, je pak řešení přichycení jazyka uvnitř boty- místo klasických pásků po stranách, je jazyk přišitý po celé délce, takže bota bude krásně sedět.

The Product of boardom - Cons KA-II

No tolik zatím první spekulace/ názory  o tom, jak bude KA-II fungovat.  Těšte se nejen na něj, ale i na další předtestový článek, protože „redakce“ se nám pomalu ale jistě plní botama na test od nejrůznějších firem a budeme mít co dělat, abychom to letos vůbec stihli!

The Product of boardom - Cons KA-II

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s