Converse prezentace kolekce 2014

Cons
Cons

S Rudou jsme se údajně jako jediní zástupci skate národa v ČR vydali na prezentaci nové kolekce na rok 2014.  V loňském roce, když jsme řešili první testovací článek na model Rune PRO jsme řešili, že se do naší republiky nedaří moc dovézt lepší modely.  Letošní kolekce se nese ve znamení větší odvahy, letos v shopech konečně najdeme i vlajkovou loď Cons KA-II, o níž se na netu různě špitá, že se jedná o jednu z nejlepších skate bot vůbec, ačkoli na ní není žádná pořádná reklama v porovnání s ostatními botami jiných velkých skate značek.

Osobně mě potěšil a zaujal klasický Chuck Taylor PRO v maskáčové barvě s Lunarlon vložkou. Kombinace lehké tenisky a supertechnické vložky bude asi hodně zajímavá.

Zbytek kolekce se nesl ve stylu za málo peněz hodně muziky, takže k vidění byly Rune pro v hezčích barvách než loni, Gates v nízké a střední verzi a levný ale dobře vypadající Aero S.

Jsme zvědaví, jak boty dopoadnou v testech, které pro vás na letošek chystáme. Kažodpádně děkujeme zastoupení Conversu v ČR, že nás na akci vůbec pozvali!

Galerku s dalšími popisky jednotlivých fotek najdete nově i na FB,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s