Gizmania: No tak ale kurva už!

Nejčastěji pro ně slýchávám označení „homoběžkaři“ – takový ty malý děti, který si ve skateparku stoupnou vždycky na to nejblbější místo, protože jim nikdo nevysvětlil, že je hodně blbej nápad stát na transferu a pak už jen lítaj silný slova. Takže o nich říkáme, že jsou to kokoti, věc, kterou dělaj, je totálně trapná atd atd.

No a teď si představte, že tyhle lidi, který se zabývají tím, čemu my nedokážeme přijít na jméno, mají v Praze vlastní halu! Tisíc let na to všichni v nadávaj, že v Praze není v zimě kde skejtovat a koloběžkáři jsou schopný to takhle udělat? Prostě je s náma něco špatně, protože je vidět, že kde je vůle, je i cesta! Neznám sice pozadí okolností, jakýma celá tahle věc vznikla, ale fakt, že vůbec existuje je dostatečně výmluvnej!

Skateři nechápou…..

Takže až mi malej capart v Gizmania hale řekne, že jsem „homoboardař“ a ať se mu tam nepletu, srazim paty a půjdu do hajzlu přemejšlet, proč nemaj skateři za tolik let vlastní halu. Ale třeba budou v Gizmania hale Mirkové Dušínové a blahosklonně nám odpustí naše kecy na adresu koloběžkářů a nechají nás zajezdit si…

Víc podrobností o hale zde: http://www.scooting.eu/?cat=11

3 komentáře: „Gizmania: No tak ale kurva už!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s