Recenze: Emerica Made chapter one – vraždy ve 100km/h

Po každým dobrým videu mám vždycky pocit, že ten skateboarding už prostě nemůže jít dál, že to není fyzicky možný a přibližně tři měsíce po tom si opakuju tu samou větu. V tomhle ohledu je Emerica Made a jeho první kapitola přesně ten typ videa – podíváte se na něj, s odpuštěním se poserete a čekáte co bude příště.

“ ‚merica“ si vybrala pro první díl videí na pokračování hodně silnou sestavu mlaďasů ze sevýho týmu – Collin Provost, Leo Romero a Brandon Westgate, které v intru doplňuje „unknown killa“ Jeremy Leabres.

Vizuálně si video zachovalo hodně ze Stay Gold včetně rockových hudebních podkladů, které profily vhodně doplňují, ale nová pecka do přehrávače z nich asi nebude. Prostě je to spíš kulisa k neuvěřitelně promáklý kameře a střihu Jona Minera.

Popisovat, co kdo dělá za triky asi nemá moc smysl. Hlavně se připravte na to, že všichni 4 pánové by mohli na skejtu jezdit GP, takže tempo videa je strašlivě zběsilý – než vstřebáte vraždu na railu z 20, už jste propásli další dvě.

Co se jednotlivých profilů týče:

  • Jeremy Leabres – youngblood, klasickej Emerica rail zabiják, stylem hodně podobnej Romerovi (ten to taky nemůže dělat věčně, takže takovej nástupce:)
  • Collin Provost – totální šílenec, má i pár záběrů z bazénu, což video příjemně oživuje, tutově adept na SOTY
  • Leo Romero – fuckuje celej skate shoe industry s jejich Lunarlonama a jinejma gelama a technologiema, protože všechno dělá v Lacedech bez kaniček; jeho klasická našláplost dovedená do extrému
  • Brandon Westgate – nemá cenu nic psát, tady jsou všechny slova zbytečný; last trick (spoiler alert: 360 flip :)) museli točit snad z helikoptéry

Na závěr lze jen vyjádřit uspokojení nad tím, že se při natáčení nikdo nezabil, nebo ze sebe neudělal doživotního mrzáka, protože tohle je už fakt o hubu!

 Video najdete na Thrasheru.

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s