„Fotoreport“ Pretty Sweet v Garáži

Keenan Milton 4ever!

 

Ačkoli to včera dost dlouho vypadalo, že se bude avizovaný promítání odehrávat pro skupinku, kterou by šlo spočítat na prstech jedný ruky, nakonec byla účast, vezmeme-li v potaz velikost Garáže, relativně slušná.

Oproti plánu se začalo promítat o zhruba 15 minut dřív. Jako improvizovaný držák na promítačku posloužil stojan na skejty (patří mu velký respekt za to, že v průběhu promítání neposlal projektor k zemi, protože výsledná konstrukce nebyla zrovna dvakrát stabilní), nad kratší část rampy se přivázalo plátno, natáhly repráky, obecenstvo se usadilo a mohlo začít promítání nejlepšího skate videa ever.

Divácká tribuna

O hodinu a dvacet minut později rozsvícení světla v rampě odhalilo spadlé čelisti, provizorní kino se opět sbalilo a následovalo skejtování až do zavíračky, protože po tomhle videu prostě nejde jen tak sbalit skejta a jít domu….

Mike Mo čekuje Garáž

Na závěr chci poděkovat všem, kteří se na téhle první promítací vlaštovce podíleli a pomohli nám s ní! Special thanks patří organizaci Proxima Sociale, která nejenže klub provozuje, ale navíc zapůjčila i projektor a plátno a pak taky určitě Hankovi z český distribuce Girl a Chocolate, že nám promítání povolil a nezavolal na nás OSU 🙂 Díky!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s